Loading...
Prenumeration EST 20151125-2-ny

Lintsaeraamid tagavad suure tootlikkuse

Logosoli lintsaeraamidel on vastupidav ja tugev konstruktsioon, muljetavaldav täpsus, hästiläbimõeldud funktsioonid. Neid on lihtne paigaldada just sinna, kus asuvad saetavad puud.
Enamus saeraamikasutajaid ütleb, et parim asi selle juures on oma palkide saagimisest saadav rahulolu. Parim, mis me oma klientidele saame anda, on töörõõm ja uhkus oma tehtud tööst.

B751 Lintsaeraam

LOGOSOL B751 on standardvarustuses saagimispikkusega 4,8 meetrit. Saekaater saab hakkama ka suuremõõduliste palkidega, kuni 75cm läbimõõduga. Lõikekõrguse seadistamiseks on olemas fikseeritavad astmed, mis võimaldavad igal saagimisel seadistada laua paksust kiirelt ja täpselt. Tulemuseks on tugev ja funktsionaalne lintsaeraam, mis on omas klassis parima disaini ja kasutajamugavusega.

 

Lisateave Logosol B751 kohta

Lintsaeraam HD36

Logosol Norwood HD36, Põhja-Ameerikas ja Suurbritannias nimetusega LumberPro, on täiesti uus saeraam, millel on kõikide suuremate ja kallimate saeraamide eelised. See saeraam vastab teie ootustele ning töö saab tehtud vaikselt ja tõhusalt.

 

Lisateave Logosol HD36 kohta

Palgifrees LM410

Lintsaeraami palgifrees on freespink ja rihthöövelpink / höövelpink, millega saab töödelda kuni 600 × 600 mm läbimõõduga prusse. See on väga stabiilne ning liigub samadel relssidel nagu nt LM40 ja LM Pro. Lõikepea laius on 410 mm ning see võimaldab freesida suuri palke palkmajade ehitamiseks.

 

Lisateave Logosol LM410 kohta

Tarvikud

Hankige oma saeraamile just teie vajadustele vastavad originaaltarvikud.

 

Avage jaotis Lintsaeraami tarvikud

Saelehe teritaja

Automaatne teritusseade, mis annab saelehele nõutava teravuse.

 

Avage jaotis Saelehe teritaja

Lintsae saelehed

Pole vahet, milline lintsaag teil on, Logosolis leiduvad õiged saelehed selle jaoks.

 

Avage jaotis Lintsae saelehed

Farron Tehnika OÜ | Helgi tee 11, Peetri, 75312, Harju maakond | Telefon: +372 55 515 950 |