Loading...
Prenumeration EST 20151125-2-ny

Lintsaeraamid tagavad suure tootlikkuse

Logosoli lintsaeraamidel on vastupidav ja tugev konstruktsioon, muljetavaldav täpsus, hästiläbimõeldud funktsioonid. Neid on lihtne paigaldada just sinna, kus asuvad saetavad puud.
Enamus saeraamikasutajaid ütleb, et parim asi selle juures on oma palkide saagimisest saadav rahulolu. Parim, mis me oma klientidele saame anda, on töörõõm ja uhkus oma tehtud tööst.

Lintsaeraam MN26

LumberMan MN26 on stabiilse disainiga saekaater, mis sobib enamusteks saagimistöödeks. Standardvarustusega on võimalik MN26ga lõigata kuni 3.8m pikka ja kuni 65cm läbimõõduga palki.

 

Lisateave Logosol MN26 kohta

Lintsaeraam LM29

LumberLite on õige saeraam teile siis, kui päevase kõrge tootlikkuse asemel soovite töökindlat ja stabiilset seadet. Seda saeraami on hõlbus hooldada. Seadme ülesehitus võimaldab hõlpsalt palke kinnitada ja laua paksust seadistada. Kuigi saeraamiga saab töödelda väga pakse, kuni 65 cm läbimõõduga palke, sobib see paremini standardsete okaspuude töötlemiseks.

 

Lisateave Logosol LM29 kohta

Lintsaeraam HD36

Logosol Norwood HD36, Põhja-Ameerikas ja Suurbritannias nimetusega LumberPro, on täiesti uus saeraam, millel on kõikide suuremate ja kallimate saeraamide eelised. See saeraam vastab teie ootustele ning töö saab tehtud vaikselt ja tõhusalt.

 

Lisateave Logosol HD36 kohta

Palgifrees LM410

Lintsaeraami palgifrees on freespink ja rihthöövelpink / höövelpink, millega saab töödelda kuni 600 × 600 mm läbimõõduga prusse. See on väga stabiilne ning liigub samadel relssidel nagu nt LM40 ja LM Pro. Lõikepea laius on 410 mm ning see võimaldab freesida suuri palke palkmajade ehitamiseks.

 

Lisateave Logosol LM410 kohta

Tarvikud

Hankige oma saeraamile just teie vajadustele vastavad originaaltarvikud.

 

Avage jaotis Lintsaeraami tarvikud

Saelehe teritaja

Automaatne teritusseade, mis annab saelehele nõutava teravuse.

 

Avage jaotis Saelehe teritaja

Lintsae saelehed

Pole vahet, milline lintsaag teil on, Logosolis leiduvad õiged saelehed selle jaoks.

 

Avage jaotis Lintsae saelehed

Farron Tehnika OÜ | Helgi tee 11, Peetri, 75312, Harju maakond | Telefon: +372 55 515 950 |