Loading...
Prenumeration EST 20151125-2-ny
Pildil oleval tootel võib olla kujutatud ka lisavarustus

Lintsaeraam LumberPro HD36 – tööstusliku võimsusega täiesti uus saeraam

 

Logosol Norwood LumberPro HD36, Põhja-Ameerikas ja Suurbritannias nimetusega LumberMate Pro, on täiesti uus saeraam, millel on kõikide suuremate ja kallimate saeraamide eelised. See saeraam vastab teie ootustele ning töö saab tehtud vaikselt ja tõhusalt.

Korralik lindisüsteem

Valuterasest lindirataste läbimõõt on 520 mm. Saelehe rada on kaetud äärmiselt vastupidava plastmaterjaliga, mis vähendab mürataset ja saelehe kulumist, kuna see väldib prahi kogunemist. Saelehe juhik on samuti kompromissitu. Saeleht juhitakse läbi palgi saelehe kohal, all ja taga asuvate tööstuslike lintsaeraamide standardiks olevate keraamiliste plokkide topeltkomplektiga. Ratta- ja saelehejuhiku abil töötab lintsaeraam tõhusalt ning samas väldib liigset pinget. Tulemuseks on täpsem lõige suurema kiiruse juures.

Suur võimsus avardab võimalusi

LumberPro HD36 saeb vabalt läbi ka kõige jämedama palgi. Lintsaeraamiga saab lõigata kuni 90 cm läbimõõduga palke. See tähendab, et nüüd saab neid uskumatu suurusega palke suurepäraselt lõigata. Nüüd saab lõigata ka kuni 70 cm lauaplaate ühes tükis tänu suurele lindiavale ja saelehe täpsetele juhikutele. Eeldustele vastavalt kuulub nii bensiinimootoriga kui ka elektriliste LumberPro HD36 mudelite juurde automaatne vesijahutus, mis teeb laudade lõikamise hõlpsamaks kui kunagi varem. Samuti kuulub mõlema mudeli varustusse saepidur, mis peatab sae kiiresti peale iga lõiget. See ei ole mitte ainult turvalisem, vaid see tõstab ka tootlikkust, kuna saepea tagasipööre on kiirem. Saepea on vertikaalselt iselukustuv. Koos teiste sae peenseadistatud juhtelementidega on laudade lõikamine väga hõlbus. Seadistage sae kõrgus; saagige, tooge lõikeseade algasendisse tagasi. Nii lihtne see ongi.

Relsside töökindel ehitus

Lai isetoetuv relss on ehitatud nii, et see suudab kanda lintsaeraamil töödeldavate ülisuurte palkide raskust. Konstruktsiooni väändejäikuse optimeerimiseks on 5,5 mm plaadid vormpressitud 400 tonnise surve all. Seetõttu on relss väga kerge, kuid samas tugev ning ei paindu ka kõige raskemate palkide all. Stabiilse saekelguga LumberPro HD36 lintsaeraam saeb väga kiiresti võrreldes teiste sama suurte saeraamidega. Võimsad mootorid on muidugi üheks põhjuseks, kuid see pole veel kogu saladus. Et saeleht saaks lõigata siledalt ja energiakadudeta, tuleb lintsae ratas ja saelehe juhik kinnitada väga jäigalt. LumberPro HD36 saekelk on väga robustselt disainitud. Selle neli ratast on paigutatud üksteisest võimalikult kaugele. See teeb saelehe väga stabiilseks.

Uuenduslikud elektrilised tööoperatsioonid

LumberPro HD36 E-Twin (LumberPro HD36 elektriline versioon) käivitatakse nupulevajutusega ja selle jõud on muljetavaldav. Esimene mootor kiirendab lindi seisuasendist kiirusele 110 km/h ühe sekundiga ning seejärel käivitub teine mootor automaatselt ning kogu pakett hakkab täisvõimsusel tööle. Enamuse tööde jaoks piisab võimsusest 8 kW. Kuid olemas on ka 12 kW konfiguratsioon.

...ja uuenduslik elektriline etteanne

Logosoli patenteeritud E37 hõõrdeetteanne on kohandatud saeraamile LumberPro HD36. Vastupidava juhtrelsi otsas asuvast juhtpaneelist saab juhtida nii saemootoreid kui ka etteannet. Etteandesurve on reguleeritav ja etteandekiirus reguleeritakse automaatselt vastavalt takistusele. Selline mugav saagimisviis suurendab saagimiskiirust. Laud tõstetakse prussilt klambripaariga, kui saag tagasi liigub ja asetatakse teie kõrval asuvasse virna nii, et te ei pea ennast isegi nihutama. See on isegi liiga hea.

Müravaba lõikamine

Kui kasutate LumberPro HD36-d esimest korda, siis märkate kindlasti selle heli. See on lintsaeraam, mis töötab vaikselt ja ei vibreeri. Bensiinimootoriga versioon oma turvaliselt töötava neljataktilise mootoriga on sõbralikum nii teile kui keskkonnale. Kui teil aga on mudel E-twin, siis te ei kuule praktiliselt üldse mootorimüra. Kuulete ainult saelehe vaikset vihinat. Ning lisage sellele näljaste saehammaste heli.

 

 

 


 

lmpro-detaljer

1. Käsitsi juhitav hüdropump ja valitsaklapp

Kolm-tee-ventiiliga juhitakse vool lisapalgitugedesse ja palgilaadurisse.

 

2. Mootoriga hüdropump
Bensiinimootori lisageneraator käitab võimast elektrilist hüdropumpa, mis varustab toitega hüdraulilisi tööorganeid. Paketis sisaldub hüdrauliliste tööorganite hüdrauliline juhtpaneel.

 

3. Hüdrauliline palgilaadur
Palgid saate laadida maapinnalt relssidele.

 

4. Palgipööraja
Hüdraulilise varrega tõhus palgipööraja, mis tõstetakse üles siis, kui elektriline pikahambuline kett palki pöörab.

 

5. Hüdrauliline palgihaaratsisüsteem
Palgialused, mida saab tõsta ja langetada ja haaratsid, mis palgist tugevasti haaravad. Neid saab kasutada ka prusside ja väiksemate palkide keeramiseks. Kõike juhitakse hüdrauliliselt ühe hoova abil.

 

6. Hüdraulilised rullikuga lisapalgitoed
Saate kompenseerida palkide loomuliku kitsenemise. Vastupidavad rullikud võimaldavad palkide ümberpaigutamise saeraamil hõlpsamaks.

 

7. Elektriline etteanne ja elektriline saepea
Käeshoitava kaugjuhtimispuldiga saate määrata lõike sügavuse ja seejärel saate pidevalt nuppu keerates määrata saagimiskiiruse. Saab kasutada koos laudade algasendisse tagasitoomise süsteemiga.

 

 


 

Tehnilised andmed

 

Saepikkus (standardne): 5,10 m; saab pikendada 1,20 m või 0,60 m kaupa.
Palgi läbimõõt (max): 90 cm
Laua laius (max): 70 cm
Lõplik laud (min): 25 mm
Saelehe mõõdud: paketis on üks Håkanssoni saeleht; laius: 32 mm; paksus: 1,1 mm; saelehe pikkus: 4,246 m
Lindi rattad: 51,4 cm × 2,2 cm; kaetud polüuretaaniga. Kahekordselt tihendatud kuullaagrid
Standardpikkus: 6,28 m
Laius: 2,0 m
Kaal: Alates u 600 kg
Konstruktsioon: valmistatud 5,5 mm tsingitud terasest, mis on vormitud tugevust ja jäikust tagava 400 tonnise surve all. Tulemus on kerge, kuid ülimalt stabiilne ning konstruktsioon ei deformeeru isegi ülima surve all.

neutral

Isiklik teenindus

 

Meie jaoks on esmaklassiline isiklik teenindus enesestmõistetav.

neutral

20-aastane otsene kogemus

 

Meil on 20-aastane otsene kogemus Logosoli seadmete konstrueerimisel ja nendega töötamisel.

neutral

Piiramatu tugiteenus

 

Tootetekohaste teadmiste ja tootekasutuse kohane piiramatu tugi.

neutral

Kiire tarne

 

Enamus tellimusi tarnitakse otse meie laost. Tipphooajal võivad tarneajad olla veidi pikemad. Tarvikute ja tagavaraosade tarneajad on alati väga lühikesed.

neutral

Kaheaastane garantii

 

Anname kõikidele seadmetele kaheaastase garantii. Garantii hõlmab tootedefekte ja probleeme, mis on ilmnenud seadme tavapärase käitamise käigus, v.a tarvikud, nagu rihmad, juhtplaadid ja ketid.

neutral

60-päevane raha-tagasi garantii

 

Anname kõikidele seadmetele 60-päevase raha-tagasi garantii. Teil on kaks kuud aega otsustada, kas seade sobib teile. Raha-tagasi garantii alla ei kuulu lõikeseadmed, höövel- ja freesnoad ja muud tarvikud.

Artikkel
Kirjeldus
Hind (Käibemaksuta)
Vajuta siia, et näha hüdrauliliste lisaseadmete valikut või võta meiega lisainformatsiooni saamiseks ühendust
Ei sisalda transporti. Kõik hinnad on käibemaksuta. Näita hindu käibemaksuga

Farron Tehnika OÜ | Helgi tee 11, Peetri, 75312, Harju maakond | Telefon: +372 55 515 950 |