Loading...
Prenumeration EST 20151125-2-ny
Pildil oleval tootel võib olla kujutatud ka lisavarustus

Ketassaekaater KS150 täpseks mõõtulõikamiseks

 

Logosoli ketassaekaatri abil saate lõigata täpselt soovitud mõõtudega saematerjali. Ketassaekaatriga saate kiiresti ja hõlpsalt väga täpsed tulemused ning te ei vaja abi kogu protsessi juhtimisel.

Paindlikkus ja kasumlikkus

Ketassaekaatri juures on hea see, et te kas lõikate ise oma saematerjali või te ostate teatud mõõtudega saematerjali ja siis paksussaete selle õigetesse mõõtudesse just siis, kui seda vajate. Nii lihtsustab ketassaekaater saematerjali käitlemist, kuna enne kasutamist on töödeldavaid laudu vähem. Suur hulk erineva kvaliteediga suuremõõdulist saematerjali annab teile lõputult võimalusi laudade paksussaagimiseks mõõtudesse, mida vajate, või mida teie kliendid vajavad.

Ideaalne tulemus

Logosoli ketassaekaater tagab väga täpse tulemuse. Teile on kindlustatud laudade õiged mõõdud ja sile pind. Saagimiskiirus on reguleeritav ja seadistatud nii, et saate tööga üksinda hakkama. Kui kasutate suurimat etteandekiirust, siis vajate siiski ka abikäsi.
Seadmega saab töödelda nii kuivatatud kui värskelt lõigatud puitu. Seadme konstruktsioon põhineb lihtsal tehnoloogial ning on seetõttu äärmiselt töökindel. Ketassaekaatri valmistamisel on silmas peetud kasutaja turvalisust.

Piisav maht väiksemahuliseks puidutöötlemiseks

Logosoli tootekontseptsiooniks on valmistada väiksemahulisi seadmeid, mis teevad ära sama töö, mis suured tööstuslikud seadmed, kuid mille maht on väiksem ja hind madalam. Ketassaekaater ongi mõeldud väiksemahulisteks puidutöötlustöödeks. Meie uuringud on näidanud, et laiemat kui 150 mm puitu paksussaetakse ainult erijuhtudel. Saeketta suuruse piiramisega on meil õnnestunud välja töötada seade, mis töötab suurepäraselt, seda on hõlbus kasutada, seda saab tõstukiga liigutada ja seetõttu sobib see paremini väiksemahulisteks puidutöödeks paremini kui nt kasutatud tööstussaed.

Eelised võrreldes lintsaekaatriga

Suuremahulistes höövelsaeraamid kasutavad saematerjali paksussaagimiseks lintsaage. Need on tõeliselt suured seadmed laiade saelehtede, muljetavaldav võimsuse ja äärmiselt väikse saeteega. Logosoli ketassaekaatril on väiksemahuliste puidutöötlustööde tegemiseks selged eelised võrreldes lintsaekaatritega. Ketassaekaatri saeketas saeb sirgelt ja te saate ühe saekettaga saagida kümneid tuhandeid meetreid saematerjali. Lintsaekaatriga peate vahetama sama aja jooksul saelehte mitu korda. Seaketta saate vahetada paari lihtsa võttega.

 

„Minu unistustes on ketassaekaatrid varjualustes,  hööveldustöökodades, Logosoli Sawmilli omanike kodudes ja ehitusettevõtjate puuhoovides. Pruugib teil vaid käivitusnuppu vajutada ning seade teeb omaniku meeleheaks oma tööd aastast aastasse ”
bengt-olov

Bengt-Olov Byström,

LOGOSOli asutaja

 

 

 


 

Tehnilised andmed

 

Kaal: 400 kg
Pikkus: 1,100 mm (43")
Kõrgus: 900 mm
Laius: 800 mm
Saeketta läbimõõt: 450 mm
Lõikamiskõrgus: Max 150 mm
Pidevvõimsus: 7,5 kW
Etteandekiirus: 2-12 m/min. .
Elektritoide: kolmefaasiline, 400 V, 32A

neutral

Isiklik teenindus

 

Meie jaoks on esmaklassiline isiklik teenindus enesestmõistetav.

neutral

20-aastane otsene kogemus

 

Meil on 20-aastane otsene kogemus Logosoli seadmete konstrueerimisel ja nendega töötamisel.

neutral

Piiramatu tugiteenus

 

Tootetekohaste teadmiste ja tootekasutuse kohane piiramatu tugi.

neutral

Kiire tarne

 

Enamus tellimusi tarnitakse otse meie laost. Tipphooajal võivad tarneajad olla veidi pikemad. Tarvikute ja tagavaraosade tarneajad on alati väga lühikesed.

neutral

Kaheaastane garantii

 

Anname kõikidele seadmetele kaheaastase garantii. Garantii hõlmab tootedefekte ja probleeme, mis on ilmnenud seadme tavapärase käitamise käigus, v.a tarvikud, nagu rihmad, juhtplaadid ja ketid.

neutral

60-päevane raha-tagasi garantii

 

Anname kõikidele seadmetele 60-päevase raha-tagasi garantii. Teil on kaks kuud aega otsustada, kas seade sobib teile. Raha-tagasi garantii alla ei kuulu lõikeseadmed, höövel- ja freesnoad ja muud tarvikud.

Artikkel
Kirjeldus
Hind (Käibemaksuta)
5210-000-1000
Logosol KS150
6.980,00 €
Ei sisalda transporti. Kõik hinnad on käibemaksuta. Näita hindu käibemaksuga

Farron Tehnika OÜ | Helgi tee 11, Peetri, 75312, Harju maakond | Telefon: +372 55 515 950 |